Skriv i gästboken

mats test@hotmail.com Apr 18 2011 19:45
testar inlägg 20110418
Frank Bach Frank.Bach@glocalnet.net Oct 24 2005 23:41
Bara kollar funktionen
Sofie sofiebe@hotmail.com Oct 25 2005 06:45
ooh! va h?ftigt hehe :P
Hanna hannis_mizze@hotmail.com Oct 25 2005 15:07
Coolt! Bra pappa! Segla mycket!!!
anna falkenberg anna@fjallbackabygg.se http://www.nordeviken.se Dec 01 2005 20:02
Hej Det var kul att se vad ni har ?stadkommit, j?ttefint!!!! Anna
Janne Hellgren janne.hellgren@swipnet.se Dec 05 2005 21:28
Hej, alla seglings?lskare! Vilken j?tteh?rlig hemsida ni ordnat! Kanontrevligt! Ha en sk?n vinter! Vi i norr ?ker skidor redan. H?lsn. Janne, Gustaf, Petter ?re
Hanna hannis_mizze@hotmail.com Dec 07 2005 20:20
Okej, ingen segling i n?gon liten ?lv d?? Hahaha... Det tyckte jag l?t b?ttre...
Sofie sofiebe@hotmail.com Dec 07 2005 20:24
Hahah smidigt att segla p? typ is :P fast nu e det ju inte s? j?tte l?ngt kvar tills vi kan b?rja segla igen! :D bara typ 4 m?nader v?l?
Hanna hannis_mizze@hotmail.com Dec 07 2005 20:25
Det ?r 129 dagar till 15 april, d? kan man b?rja segla tycker jag :D
Sofie sofiebe@hotmail.com Dec 07 2005 20:27
okej!, a det tycker jag l?ngre kan man ju inte v?nta! hehe :D
Ulrika Blidner ulrikab@mail.com Dec 19 2005 10:15
God Jul och Gott Nytt ?r ?nskar Ulrika, Mats o Sofie , Vi l?ngtar till n?sta seglingss?song. Fin hemsida tycker ?ven vi.
Anders a.billberg@gmail.com Jan 26 2006 23:00
Surfade in h?r och fick se vilken snygg hemsida vi f?tt. Tyv?rr har jag sj?lv bidragit d?ligt, men snart skall jag se till att f? ut n?gra bilder fr?n ?gseglatsen till stors stenar! Var ute och seglade mellan jul och ny?r o kan meddela att vattnet ?r precis lika bl?tt som vanligt. O ungdomar: om ni tror att ni slipper mig till sommaren s? tror ni fel! / Masken
Hanna hannis_mizze@hotmail.com Jan 29 2006 19:41
Fuskigt! Jag vill ocks? segla! Fast det ?r ju lite kallt...
Anders aobillberg@gmail.com Jan 29 2006 23:44
Senast jag s?g vattnet utanf?r ssn l?g det ingen is... det ?r bara att sticka ut. Varma vantar med tejpade diskhandskar utanp? rekommenderas! D ?ger
?ke Billberg ake.billberg@minpost.nu Feb 01 2006 09:06
Grattis till er fina hemsida. Just nu ligger isen tjock p? fjorden, men h?ll ut, snart lossnar den, d? seglar vi igen.
 
1-15 av 95
Nästa sida >>
Powered by Website Baker